Zpětný leasing bez prokazování příjmů

Zpětný leasing bez příjmůZpětný leasing automobilu, technologického vybavení firmy nebo dokonce nemovitosti. To je jedna z nejčastějších forem půjček, která v současnosti opravdu letí. V podstatě laicky řečeno leasingové společnosti “zastavíte” své auto a zpětný leasing bez prokazování příjmů je na světě.

Jaké jsou podmínky pro získání zpětného leasingu automobilu bez prokazování příjmů? V případě, že podnikáte, musíte mít délku činnosti alespoň dvanáct měsíců a také pravidelný doložitelný příjem z podnikatelské činnosti.

Pokud jste jen soukromá osoba, musíte být starší osmnácti let a mít české občanství (nebo alespoň občanství země EU). Jako podnikatel pak vyplníte jednoduchou žádost, pošlete kopii výpisu z obchodního rejstříku nebo živnostenského listu a také kopii daňového přiznání, včetně dalších propriet ohledně vašeho automobilu, kde musíte dodat jeho typ, cenu a hrazenou akontaci.

Pokud jste soukromá osoba, musíte dodat potvrzení o příjmu ze zaměstnaneckého poměru případně kopie výplatních pásek. O nutnosti dokládat příjem vás leasingová společnost informuje při zaslání cenové kalkulace a návrhu smlouvy.

Zpětný leasing bez prokazování příjmů je vhodný jak pro podnikatele tak pro nepodnikatele. Vztahuje se na automobily, které nejsou starší než sedm let – a co je velmi důležité – při zpětném leasigu používáte svůj vůz i nadále, je totiž jen vlastně zastaven jako v bazaru.

Smlouva je vyhotovena zpravidla během čtyřiadvaceti hodin, schválení zpětného leasingu se zpravidla děje během jedné hodiny. Zpětný leasing je absolutně bez poplatků, můžete jej také předčasně splatit, při čemž vám budou odúročeny splátky.

Je to skutečně výhodné získání volných finančních prostředků. Jedná se o populární možnost získání finančních prostředků prostřednictvím zpětného profinancování vašeho auta.

Kromě již zmíněných propriet musíte mít k dispozici samozřejmě i občanský a řidičský průkaz, ale bez těch by to samozřejmě nešlo. Délka splácení leasingové smlouvy se zpravidla u většiny firem pohybuje mezi šesti a čtyřiaosmdesáti měsíci, čili jde vlastně o sedm let. Jako v pohádkách, že?

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks