Zpětný leasing aut bez registru

Zpětný leasing bez registruZpětný leasing aut bez registru je stále častěji vyhledáván firmami či podnikatelskými subjekty, které se dostaly do finančních problémů a potřebují často nemalou finanční hotovost na sanaci svých pohledávek.

Často však tyto subjekty nespolupracují s bankami, které nabízí jen náročnou cestu k bankovnímu úvěru, vyřízení také trvá obvykle příliš dlouho na to, aby si mohl podobné čekání podnikatel potřebující okamžitě finance vůbec dovolit.

Finance zpětně pomocí leasingu

Firmy či podnikatelské subjekty také mohou získat finanční úvěr i od společností poskytujících nebankovní úvěry, zde je sice vyřízení rychlejší, podmínky půjčky jsou ale často dost nevýhodné.

Často proto firmy či podnikatelské subjekty využívají možnosti zpětného leasingu aut bez registru, který funguje na velmi jednoduchém principu. Podnikatel musí získat rychle finanční prostředky, leasingová společnost odkoupí jeho automobil a původnímu majiteli ho pak následně pronajme za určitou sumu.

V momentě, kdy dojde ke splacení celkové hodnoty finanční částky, který ta která leasingová společnost firmě či podnikatelskému subjektu půjčila, přechází automobil zpět do vlastnictví původního majitele.

Rychlé a šikovné, zpětný leasing aut bez registru je opravdu pro každého! Rychle totiž získáte potřebnou hotovost, leasingové společnosti totiž postupují velmi rychle, vše může být vyřízeno klidně i během několika hodin. V souhrnu je vše výhodnější klasického úvěru, máte pak i určité daňové výhody jako podnikatel, neboť leasingová splátka je vlastně i nákladová položka.

  • Zpětný leasing přitom jen tak mimochodem nemusí být použit jen na automobil, můžete takto “zastavit” i stroje nebo technologické zařízení, v kritickém případě klidně i vlastní nemovitost.

Nejčastěji se ale stejně používá zpětný leasing aut bez registru, který funguje zpravidla na vozy vyrobené v roce 2005 a mladší, můžete získat jednorázově až sedmdesát procent současné hodnoty vozidla. Výhodné je to tak i pro nepodnikatele, opravdu populární možnost. Zkuste proto zpětný leasing aut bez registru i vy, je to výhodné a moderní!

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks