Zabavený leasing Škofin

Lidé, kteří si berou půjčky na leasing často neví, zda své pohledávky vůči leasingové společnosti budou moci pravidelně a účinně splácet. V případě, že si dají automobil na leasing a nejsou s to dodávat leasingové společnosti pravidelně splátky, je jim tento vůz zabaven a posléze pak prodán za výrazně nižší cenu.

Že byste takové auto rádi vykoupili? Není nic snazšího, zkuste zabavený leasing ŠkoFIN. Ano, jednou z firem nabízející prodej automobilů skrze zabavený leasing je i ŠkoFIN. Zabavený leasing ŠkoFIN nastává, když majitel auta nemá na splátky nebo je z nějakého důvodu oddaluje a leasingové firmě pak dojde trpělivost.

Leasing ŠkofinŠkoFIN poskytuje možnosti leasingu jak na osobní a osobní ojetá auta, tak na nákladní a užitková auta, nikoliv však motocykly.

Minimální doba leasingu u ŠkoFINu je 36 měsíců, maximální doba je pak stanovena na měsíců dvaasedmdesát, akontace se pohybuje v rozmezí desíti a sedmdesáti procent.

Chcete uzavřít leasing u ŠkoFINu? Stačí vám jen dva doklady – občanský průkaz a potvrzení o příjmu, rodný list jako jinde opravdu nepotřebujete. Navíc na oficiálních internetových stránkách ŠkoFINU najdete poradnu, kde zodpoví vyškolení odborníci jakýkoliv váš myslitelný dotaz.

Rychlé jednání zaměstnanců ŠkoFINu vás určitě uchvátí. Splátky jsou měsíční a nikoliv čtvrtletní, což je výhodnější, protože nemusíte najednou splácet obrovskou sumu peněz.

Vyplatí se vlastně koupit zabavená vozidla z operativního leasingu? Určitě ano, výhodou je nízká cena, malý počet najetých kilometrů, povinné servisní prohlídky a také jasný původ automobilu, transparentnost právě původu automobilu je pro mnoho lidí velmi důležité a vyplatí se.

Kradená auta

Co když je auto, které si koupíte, kradené? Pak jej budete jednou možná muset vrátit, a to klidně i do ciziny a své investované finance tak už nikdy neuvidíte. Dejte raději na zabavený leasing ŠkoFIN.

Získáte tím pádem prakticky nové auto včetně servisní knížky, auto bude stoprocentně nehavarované, neopotřebené a bude mít za sebou v nedávné době některou z povinných servisních prohlídek, takže se dá říct, že bude opravdu stoprocentně a jasně v pořádku.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks