Zabavený leasing – auto prodej

Auta na prodejMáte zájem o levné a přesto velmi kvalitní auto? Říkáte, že něco podobného snad ani není možné, když je český trh zaplaven rumunskými Daciemi? Ale je, využijte zabavený leasing auta prodej a přijdete si na své.

Jedná se totiž o automobily, jejichž majitel si vzal leasing od leasingové společnosti a laicky řečeno vůz této společnosti zastavil, dokud vše nesplatí.

Nicméně splatit z nějakého důvodu určené splátky dlouhodobě nemohl a leasingová společnost tak mohla ono auto zabavit. Obvykle se pak leasingová společnost snaží auto prodat dál. A vzhledem k tomu, že se často jedná o luxusní automobily, jít s cenou až o polovinu dolů je krásná představa, nemyslíte?

Luxusní auta na prodej

Zabavený leasing auto prodej může vyzkoušet každý, ale buďte dostatečně rychlí, protože takové automobily jdou opravdu na dračku. Navíc jsou také velmi kvalitní, často mají totiž najeto méně než tisíc kilometrů a jsou relativně nové, nehledě k tomu, že kdo si auto bere na leasing, musí s ním pravidelně jezdit do servisu a tak by ani auto v autobazaru nabízené leasingovou společností nemělo mít žádné skryté vady.

Může přitom jít nejen o osobní automobily, ale zabavený leasing aut obsahuje i dopravní techniku, stavební stroje nebo zemědělskou techniku.

Auta z bazarů

Autobazary často nabízejí automobily nevyhovující kvality, staré a opotřebené. Cena často neodpovídá tomu, v jakém je vozidlo aktuálně stavu. Tak proč nezkusit zabavený leasing auta na prodej?

Určitě je to lepší než shánět pochybně vypadající automobil ze zahraničí nebo od známých z autobazaru, takovým autům je lepší se vyhnout. Nevíte často ani odkud pocházejí a pokud jsou náhodou kradená, máte zaděláno na pěknou polízanici.

Automobily ze zabaveného leasingu mají obvykle parádní technický stav, důležité je ale aby byl už dořešen spor mezi leasingovou společností a bývalým nájemcem vozu, protože v případě, že ne, můžete pak o zakoupený automobil snadno přijít a pak není snadné dostat své peníze zpět. Můžete sehnat i luxusní modely, tak proč váhat? Zkuste zabavený leasing auto prodej.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks