SMS půjčka ihned na bankovním účtě

Řešením problematické finanční situace nemusí být vždy velká bankovní půjčka, která vás uváže na dlouhou dobu. Pokud potřebujete půjčit menší sumu, postačí vám například pouze SMS půjčka. Jedná se o menší úvěr, většinou maximálně do 10 000 Kč.

SMS půjčka ihned na bankovním účtěPříčinou názvu tohoto úvěru je to, jak si o půjčku můžete zažádat. Kromě online žádosti si totiž můžete podat žádost i odesláním SMS zprávy. Vyřízení je tedy opravdu jednoduché. Nemusíte ani dlouho čekat, peníze jsou vám většinou odeslány do 24 hodin po schválení vaší žádosti.

Příkladem nebankovní společnosti, která SMS půjčky nabízí je firma Kredia. Jedná se o společnost, která nabízí malé SMS půjčky. Pro nové klienty, kteří ještě nejsou ověření a u této úvěrové společnosti si nepůjčovali je zde dostupná SMS půjčka 1000 Kč.

U Kredia si můžete půjčit více, ale až poté co splatíte první půjčku i s úroky. Ty se pohybují v hodnotě od 25 – 33 % za půjčku. Liší se podle toho, zda si půjčíte peníze na kratší dobu anebo na delší období.

SMS půjčka ihned na bankovním účtě od Kredia má splatnost trojí a to:

  • 15 dnů
  • 22 dnů
  • 30 dnů

Sjednání žádosti o úvěr

Pokud vás půjčka Kredia zaujala, pak není nic snazšího než si ji sjednat. Vám bude stačit, když si na stránkách této nebankovní společnosti vytvoříte účet. Abyste mohli půjčku získat, je nutné ověření formou SMS a emailu.

Peníze z půjčky získáte ihned po odeslání ověřovacích kódů. Smlouvu o úvěru pošlete dodatečně poštou.

 

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks