Sms půjčka bez registračního poplatku

SMS půjčka bez poplatkuZískat sms půjčku bez registračního poplatku je opravdu snadné, nabízí ji totiž většina společností poskytovatelů mimobankovních půjček, které se vyskytují na českém trhu. Ať už jde o Provident Financial, finskou spolenost Ferratum nebo lotyšskou společnost Crediton.

Pokud si chcete půjčit skrze sms půjčku, společnost Crediton vám nabídne možnost půjčit maximálně 3500 korun při prvním obchodu mezi vámi, při dalších půjčkách si můžete zažádat i o více než dvojnásobek této částky, konkrétně by mělo jít až o sedm a půl tisíce korun.

Sms půjčky bez registračního poplatku nabízejí ale i společnosti jako Kredia, Finsen nebo ViaSMS, zde lze zažádat pomocí sms maximálně o dva tisíce korun, někdy však máte nárok jen na pouhou tisícovku.

SMS půjčka od ViaSMS

Pokud chcete žádat třeba u ViaSMS, zadáme do sms vaše jméno, rodné číslo a číslo mobilního telefonu. Poté obdržíte na váš mobilní telefon sms zprávu s aktivačním kódem, který zadáte ve svém profilu na internetových stránkách této společnosti.

Aby společnost ViaSMS ověřila, že daný bankovní účet patří skutečně vám, musíte uhradit poplatek ve výši symbolické jedné koruny, aby byla vaše registrace na webu ViaSMS dokončena.

Pokud bude vaše žádost o půjčku vyřízena kladně, můžete očekávat finanční prostředky už během několika minut, tedy pokud bude vaše banka pracovat opravdu bleskovou formou. Jinak je připsání financí otázkou maximálně 48 hodin.

Obvykle se tak děje v případě, že máte účet u nějaké banky, u které nemá účet právě třeba společnost ViaSMS, jedná se o banky mimo kvarteto:

  • GE Money Bank
  • ČSOB
  • Komerční banka
  • Česká spořitelna

Splatnost této malé půjčky bývá zpravidla do třiceti dnů, způsob sjednání půjčky je opravdu velmi snadný, postačí internetové připojení a funkční mobilní telefon, což má v dnešní době vlastně už každý.

Podmínky pro získání půjčky jsou také víceméně nulové, žádná ze společností poskytující sms půjčku nenahlíží do registru dlužníků a jediné omezení tak je v tomto případě dané předchozí zkušeností s vámi – tedy jinými slovy pokud už té které společnosti nějaké finanční prostředky z minula nedlužíte, protože v takovém případě vám logicky opravdu nepůjčí. Pokud ale chcete, lze zažádat jinou společnost, na trhu jich je v současné době poměrně hodně.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks