Quick capital s.r.o. podvod

Quick Capital podvodNejen český internet je doslova přeplněn firmami, které poskytují nejrůznější půjčky. Většina z nich je samozřejmě transparentní a solidně jednající, ale i toto prostředí dává prostor mnohým podvodníkům. Jednou z takových podvodných firem je třeba Quick capital s.r.o. .

Dejte si pozor, pokud po vás firma nabízející půjčku chce předem první splátku z půjčené částky. Žádná solidní firma nic takového ani žádat nemůže.

Výmluvu, že bez ní společnost Quick capital s.r.o. nemůže vytisknout smlouvu neberte v potaz, je to lež, protože pak už se vám nikdy nemusí ozvat. Důkazem amatérismu takové firmy je pak i mailová schránka na seznam.cz či centrum.cz, toto musí mít ta která firma na své vlastní doméně.

V případě potřeby tak jen smažou schránku, zahodí sim kartu a takzvaně jedou dál na novém telefonním čísle nebo emailovém účtu. Lidská prohnanost v tomto směru nezná mezí.

Firma Quick capital s.r.o. je podvodná i proto, že nefigiruje v registru firem. V sms, ve které žádáte o půjčku, prosí o zaslání 3500 korun na jejich účet, teprve poté prý začnou jednat. Firma je podezřelá i tím, že funguje od července 2012 a už v srpnu změnila i majitele a jednatele. Pokud jste se s firmou Quick capital s.r.o. už stihli nějak zaplést, může vám s podáním žaloby na ušlou finanční sumu pomoci nějaký schopný advokát.

Pražská firma Quick capital s.r.o. přitom působí poměrně důvěryhodně, telefonická operátorka této společnosti má příjemné a milé vystupování. Pokud budete celkem logicky argumentovat, proč si oněch tři a půl tisíce korun zálohy nestrhnou z půjčené částky, dozvíte se, že něco takového není možné a nabídka na půjčku bude platit už jen 24 hodin, pokud prý tedy máte zájem.

Samozřejmě je to nesmysl, jak již bylo řečeno, žádná firma – Ferratum, Crediton, Provident Financial či ViaSMS – po vás nechce žádné peníze předem, splácet výslednou půjčenou částku budete s úroky až tehdy, kdy ji celou dostanete v rámci složenky nebo převodu na bankovní účet. Takže na podobné podvodníky opatrně, přílišná důvěřivost se v tomto směru opravdu nemusí vůbec vyplatit!

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks