Půjčky ihned na ruku Brno

Občas může každého z nás zastihnout nečekaná a především nepříjemná situace, díky které se nám nedostává tolik peněz, kolik potřebujeme. Může jít například o případ, kdy dostaneme větší pokutu anebo o výdaje na zdravotnictví.

V případě, že si nemůžete půjčit od svých známých či blízkých a potřebujete peníze opravdu rychle a nejlépe ihned je možnost taková, že si vezmete o půjčku od některé z nebankovních společností.

Ty vám totiž půjčí peníze mnohem rychleji než banky, jejich schvalovací procesy jsou rychlé, nemusíte dokládat tolik požadavků a peníze vám dají často i na ruku. Kdo vám takto půjčí v případě, že jste z Brna a potřebujete peníze ještě dnes?

Provident Brno

Jednou z nebankovních společností, která půjčuje peníze opravdu rychle je firma Provident. U nich si můžete vzít hotovostní či bezhotovostní půjčku. V případě, že chcete získat peníze na ruku ihned, bude vhodnější varianta hotovostní, i když za půjčení peněz zaplatíte o něco více, než v případě bezhotovostní půjčky.

Nebankovní společnost Provident má pobočky po celé České republice, sídlí tedy i v Brně. Pobočku najdete na adrese Vídeňská 291/89. Nachází se v části Brno – Štýřice a firma Provident Financial zde sídlí v budově Intersparu.

U Provident si formou hotovostní půjčky můžete půjčit sumu od 4000 Kč až do 50 000 Kč. Výhodou je to, že vám půjčí takřka bez formalit. Podmínky pro to, abyste získali peníze na ruku, jsou:

  • Doklad o totožnosti (občanka, řidičský průkaz)
  • Doložení příjmů

Podle toho, v jaké výši jste schopni doložit svoje příjmy vám Provident navrhne výši cílové částky. Tato nebankovní společnost vám půjčí většinou sumu v hodnotě desítek tisíc korun i tehdy, pokud máte zápis v registrech dlužníků anebo nemáte ručitele či nemovitost do zástavy. Důležité je však to, abyste neměli žádné nezaplacené pohledávky vůči dané nebankovní společnosti.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks