Půjčky ihned na ruku a bez poplatku

Půjčky na ruku bez poplatkuNebankovní půjčky jsou v poslední době stále oblíbené, ovšem stejně jako v minulosti se jedná o rizikovější půjčky než o bankovní úvěry.

Rizika jsou ale stále menší a menší a to především díky tomu, že už jsou některé nebankovní subjekty ověřené a jejich služby využilo velké množství dlužníků a žadatelů o půjčku.

Není ovšem vůbec zbytečné, když si budete před sjednáním každé půjčky dávat pozor a budete se snažit vyhnout se podvodům. Pro to, abyste snížilo riziko podvodu na minimum, vám doporučujeme vybírat si nebankovní společnosti, které vám půjčí peníze bez poplatku předem. V případě, že nevíte, kde takovou společnost hledat pro vás máme několik tipů.

Půjčka od Provident na ruku

Jednou z nebankovních společností, u kterých se rizik bát nemusíte je firma Provident Financial s.r.o., která u nás působí už několik let a rozhodně patří mezi ověřené firmy. I přesto, že nemá mezi klienty příliš lichotivé jméno a to především kvůli tomu, jaké úrokové sazby naleznete u jejich půjček, jejich úvěrové produkty už pomohly mnoha klientům v tíživé finanční situaci.

U Provident si můžete půjčit peníze ihned. Žádost lze totiž vyplnit přes internet anebo si o úvěr zažádáte po telefonu.

Provident vám půjčí částku až 50 000 Kč a to pouze se dvěma podmínkami. Je nutné, aby byl občanem s trvalým bydlištěm v ČR, a také je nutné, aby mohl doložit alespoň částečné příjmy. Podle výše příjmů vám pak Provident navrhne sumu, kterou je ochoten vám půjčit.

Výše půjčkyDoba splácení (týdny)Týdenní splátkaNáklady celkemRPSNCelkem zaplatíte
4 000 Kč45154 Kč2 900 Kč70,93 %6 900 Kč
10 000 Kč45384 Kč7 251 Kč70,93 %17 251 Kč
20 000 Kč60612 Kč16 720 Kč63,91 % 36 720 Kč

Peníze v hotovosti na ruku

Provident Financial s.r.o. půjčuje klientům dvě formami. Ti, kteří nepotřebují peníze ihned a nevadí jim počkat na převedení peněz, si mohou vybrat bezhotovostní půjčky, kdy jsou finanční prostředky odeslány na bankovní účet.

Lidé, kteří chtějí peníze získat co nejrychleji na ruku, však využívají hotovostní půjčky, kterou vám doručí obchodní zástupce této firmy až domů v hotovosti.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks