Půjčky ihned Kladno

Půjčky ihned KladnoJedním z nejrychlejších způsobů, jak si můžete peníze půjčit je zařízení a sjednání úvěru přímo na pobočce ten den, kdy se rozhodnete půjčku využít.

Bohužel ne každý žije ve velkém městě, kde jsou pobočky bank či nebankovních společností, které byste mohli navštívit.

To ovšem neplatí pro obyvatele Kladna, kteří mají několik možností, jak si přímo na pobočce o úvěr zažádat.

Bankovní půjčky Kladno

V případě, že patříte mezi bonitní klienty, můžete doložit svoje příjmy a nemáte zápis v registrech dlužníků jsou pro vás zaručeně nejvýhodnější půjčky od bank. U těchto úvěrových produktů totiž získáte nejvýhodnější úrokové sazby, půjčky jsou bez poplatků a navíc si můžete půjčit sumy v hodnotě stovek tisíc korun bez ručitele a bez nutnosti zástavy.

Raiffeisen bank Kladno

Jednou z bank, která má v Kladně pobočku je Raiffeisen bank. U ní si můžete zažádat o osobní půjčky ihned. Díky jejich rychlé půjčce si můžete půjčit sumu od 20 000 Kč až do 500 000 Kč a to pouze s těmito podmínkami:

  • Věk min. 18 let
  • Doložení příjmů
  • Dva platné doklady totožnosti

Nebankovní půjčky Kladno

Bohužel ne každý z klientů si může zažádat o půjčku v bance. Naštěstí pro ně, však existuje ještě nebankovní sektor, ve kterém si mohou zažádat o podobné úvěry.

Jednou z firem, která nebankovní půjčky poskytuje a má zároveň pobočku v Kladně je nebankovní společnost Provident Financial.

Jejich pobočku naleznete na ulici Poděbradova 159 a můžete si u nich sjednat buď hotovostní, nebo bezhotovostní úvěr. V případě hotovostní půjčky budete mít sice peníze mnohem rychleji, ovšem za poplatky a na úrocích zaplatíte mnohem více než v případě bezhotovostní půjčky.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks