Půjčky ihned do 5 minut na účtu

Půjčky ihned do 5 minutPokud jste si v minulosti chtěli vzít půjčku, museli jste si zajištění úvěru naplánovat už předem, protože většina poskytovatelů takových úvěrů vyžadovala dokazování mnoha formalit a následné schválení půjčky pak trvalo velmi dlouho.

V poslední době se ale situace značně zlepšila a vy se tak nemusíte ničím zdržovat a půjčku si můžete vyřídit do 5 minut, díky snadným žádostem.

Na finančním trhu totiž působí velké množství nebankovních společností, které vám umožní vzít si půjčku aniž byste museli navštívit jejich pobočku. Není tak potřeba si hlídat otevírací dobu pobočky, ale úvěr si sjednáte kdykoliv, ať už víkend anebo pozdě večer.

Žádost o půjčku si totiž lze podat i z domu a to buď přes internet, mobilem anebo telefonicky.

Typ půjček, u kterých je tato možnost využívána nejčastěji je označován jako finské SMS půjčky. Jedná se krátkodobé malé úvěry, díky kterým si sice můžete půjčit pouze několik tisíc, ale peníze můžete mít na účtu velmi rychle.

Vše, co je k získání takové půjčky potřeba je mít mobil a účet v bance. Žádost si lze podat ihned formou jedné SMS zprávy a schválení vaší půjčky může být už do 5 minut.

Úvěr 500 – 3500 bez dokládání příjmů

Díky těmto krátkodobým SMS půjčkám vám nebankovní společnosti půjčí při první žádosti až 3 500 Kč. Není to sice zrovna nejvyšší suma, ovšem důvodem je to, že nebankovní společnosti si potřebují ověřit bonitu klienta a jeho platební morálku. Více vám tedy půjčí až poté, co první dluh úspěšně splatíte.

Výhodou je ale to, že zde nejsou žádné podmínky a to ani nutnost dokládání příjmů. Kromě toho nebankovní společnosti nenahlíží do registrů dlužníků, nevyžadují ručitele a není potřeba dokládat, k jakým účelům dané finanční prostředky využijete.

Krátkodobé SMS půjčky

Protože se jedná o krátkodobé půjčky, můžete si peníze půjčit většinou maximálně na 30 dnů. V případě, že nepotřebujete půjčit peníze na tak dlouhou dobu, si můžete zažádat o úvěr na 7 dní anebo na 14 či 15 dnů.

V takovém případě vás vyjde půjčení peněz o něco levněji, protože zde platí pravidlo, že čím déle máte peníze půjčené, tím víc za ně zaplatíte.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks