Půjčka pro každého až do domu

Půjčka až do domuChcete rychle půjčit větší finanční obnos a nechce se vám vyplňovat složité formuláře v bance, kde navíc nemáte vůbec jistotu, že vám nějaké peníze opravdu půjčí? Účet je v červených hodnotách a banka nechce půjčit, kdo z vás takovou situaci už zažil?

Řešením je rychlá půjčka bez ručitele, kterou nabízí některé nebankovní společnosti, jako je třeba Ferratum, Crediton nebo Provident Financial.

Půjčka pro každého až do domu je opravdu v tomto případě asi jediným řešením. Zkuste to třeba u britské firmy Provident Financial, která působí na londýnské burze už bezmála padesát let a v České republice působí už patnáct roků. 25 poboček a skoro tři tisíce obchodních zástupců, to by bylo abyste si nevybrali toho svého správného.

Hotovostní půjčka od Provident

Půjčku dostanete od Provident Financial ve výši od čtyř do padesáti tisíc korun, doba splatnosti se pohybuje mezi 26 a 52 týdny. Doba splácení je odvislá od výše půjčky a bonity vás jakožto zákazníka, laicky řečeno se jedná o vaši celkovou schopnost splácet. Vyžádaný obnos pak obdržíte během 24 hodin obchodním zástupcem Provident Financial, který přinese vše až k vám do bytu.

Výše půjčkyDoba splácení (týdny)Týdenní splátkaNáklady celkemRPSNCelkem zaplatíte
4 000 Kč45154 Kč2 900 Kč70,93 %6 900 Kč
10 000 Kč45384 Kč7 251 Kč70,93 %17 251 Kč
20 000 Kč60612 Kč16 720 Kč63,91 % 36 720 Kč

A jaké jsou podmínky půjčky pro každého až do domu? Musíte dokázat, že jste plnoletí a máte trvalé bydliště přesně tam, kde bude půjčka poskytnuta. Na toto vám zatím stačí občanský průkaz, případně cestovní pas či řidičský průkaz. Bonitu prokážete třeba pomocí daňového přiznání, některým společnostem ale postačí výpis z běžného účtu, případně potvrzení o zaplacení nájmu či leasingu.

V případě, že si půjčíte od Providentu sto tisíc korun, zaplatíte během dvaapadesáti týdnů skoro čtvrt milionu. Musíte ale ještě připočíst náklady spojené s vyřízením celé žádosti a správou celého úvěru, která bude trvat v tomto modelovém případě přesně jeden rok.

Chcete vyjet v létě na dovolenou a nemáte dostatek financí? Chcete novou a větší televizi a opět – nemáte dostatek financí? Nebo jen potřebujete renovovat starou kuchyni a oněch potřebných sta tisíc korun se vám nedostává? Zkuste půjčku pro každého až do domu, kterou s vámi britská společnost Provident Financial vyřeší určitě k vaší nejlepší spokojenosti.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks