Půjčka před výplatou

Jistě se Vám někdy stalo, že jste nějaký měsíc třeba nevyšli s výplatou. Potřebovali jste zaplatit například nějakou fakturu za telefon, jiný poplatek nebo jste si třeba jen chtěli udělat radost koupí něčeho, avšak neměli jste již potřebné finanční prostředky.

To se samozřejmě může stát a je spousta možností, jak tyto situace řešit. Existuje množství různých typů rychlých půjček před výplatou, přičemž velice oblíbené jsou pak například takzvané finské půjčky (ferratum).

Jedná se o finskou finanční skupinu Ferratum Group, která na tomto trhu půjček figuruje již od roku 2005, přičemž si za tuto stihla vybudovat poměrně silnou a stabilní pozici. Jedná se o společnost, která funguje opravdu po celém světě, přičemž má pobočky celkově ve více než osmnácti zemích světa, kterými jsou například Velká Británie, Finsko, Švédsko, Slovensko, Dánsko, Francie, Spojené státy americké nebo právě Česká republika.

Finská půjčka je pak oblíbená zejména díky své snadnosti vyřízení a rychlosti. O půjčku si můžete zažádat s pohodlí svého domova, a to velice jednoduše prostřednictvím online formuláře nebo dokonce také prostřednictvím sms. K penězům se pak dostanete velice rychle, kdy je máte většinou hned na druhý den  od zažádání půjčky na Vašem účtě. Peníze si pak můžete nechat zaslat prostřednictvím poštovní poukázky.

K půjčce pak samozřejmě nebudete potřebovat žádného ručitele a také žádné potvrzení o pravidelném příjmu. U finské půjčky můžete zažádat však pouze o menší finanční obnosy v rozmezí jednoho tisíce až deseti tisíc korun. Můžete si pak také zvolit dobu splatnosti, která Vám bude vyhovovat. Můžete si vybrat z celkově tří možností. Jedná se o patnáct dní, dvacet jedna dní nebo třicet dní.

Pokud by se však náhodou stalo, že byste nestíhal splácet v nějakém tomto termínu, tak můžete celkově třikrát zažádat o prodloužení splatnosti. Toto prodloužení je však samozřejmě za mírný poplatek, který dosahuje patnácti procent z celkové půjčené části.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks