Převzetí leasingu bez odstupného

Převzetí leasingu bez odstupnéhoPřevzetí leasingu bez odstupného, je to dnes vůbec možné? Ano, samozřejmě, proč by ne. Spoustu inzerátů na internetu najdete nejen k tomuto tématu, převzetí leasingu bez odstupného může být vedeno prostřednictvím nejen bazaru, ale i prostřednictvím fyzické osoby.

Leasing je totiž výhodný spíše pro firmy a podnikatele, pro fyzické osoby to není moc výhodné z důvodu nemožnosti odpočtu daní. Spoustu lidí si neopatrně a nerozvážně leasing vzalo a několik let splácelo, teď ale nemají práci a chtějí se tak splátky leasingu zbavit.

Často proto na českém internetu zaznamenáme nabídku, kdy nechtějí původní majitelé auta na leasing vůbec žádné odstupné a přenechají vám tak svoje auto zcela zdarma, protože si už do budoucna nemohou dovolit splácet tak vysoké částky.

Bonita potřebná pro převzetí leasingu

S převzetím leasingu auta nemají leasingové společnosti zpravidla vůbec problémy, musíte ale prokázat svou bonitu, tj. zajistit potvrzení o příjmu. Prohlédněte si také důkladně auto, ať nekupujete zajíce v pytli, mohou na něm být nějaké skryté vady, které pouhým okem neodhalíte aneb není vše jen o kosmetických vadách typu odřeného laku.

Převzetí leasingu bez odstupného má také své mouchy, jako ostatně všechno. Prostudovat musíte bezodkladně i leasingovou smlouvu, jíž ostatně máte povinnost převzít a postupně v rámci měsíčních splátek leasingové společnosti doplatit.

Pokud neseženete žádnou fyzickou osobu, která by ráda převzetí leasingu bez odstupného, obraťte se určitě na autobazar. Autobazary totiž tyto smlouvy přebírají s velkou chutí, pozor ale, ať se nestanete obětí podvodného jednání.

Převzetí leasingu bez odstupného je ovšem poměrně snadná záležitost. Vysněný vůz pak získá nový majitel a vy se zbavíte splátek, které neúprosně a nemilosrdně zatěžují vaší domácí rodinnou kasu.

Ostatně, je to velmi výhodné. Díky převzetí leasingu bez odstupného můžete získat váš vysněný automobil třeba i jen za desetinu původní ceny, otázkou její výše pak je, v jaké části splátkového kalendáře zastihnou majitele automobilu finanční potíže nebo vyhazov ze zaměstnání.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks