Pentia Consulting recenze

Pentia Consulting recenzeFirma Pentia Consulting se sídlem v Brně opravdu nemá příliš dobrou reputaci, recenze by tak nebyla příliš pozitivní. Její finanční poradci pracují pomalu, vypracovat nějakou tabulku ohledně vaší finanční situace trvá skoro půl roku a inkasují si za tuto službu nesmyslné částky. Společnost Pentia Consulting se nezabývá oddlužením, pracovníci této firmy si údajně neúčtují předem žádné poplatky.

Společnost Pentia Consulting se údajně zabývá investičním pojištěním a investicemi do zlata, existuje však několik případů podvodníků jednajících jménem této firmy. Tyto poradenské firmy samozřejmě mají ale zájem na tom, aby nejvíce vydělaly, takže využívají lidské neinformovanosti a tahají velké finanční prostředky ze svých klientů.

Pokud jednáte s podezřelou osobou, zkuste položit pár zvídavých otázek, třeba na téma inflace z minulého roku. Pokud máte ještě více pochybnosti, když dotyčný člověk neví, zkuste se zeptat na předchozí zaměstnání. Dost možná to může být i někdo, kdo absolvoval jen týdenní rychlokurz v té které společnosti, která se specializuje na oddlužení nebo různé půjčky.

Pentia Consulting by měla bez těchto podvodníků jednajících jejím jménem dost možná positivní recenzi, podle některých recenzí u nich dělají i lidé, kteří nemají právě čistý trestní rejstřík a prodávají u Pentia Consulting i poměrně předražené výrobky ze zlata.

Zástupci firmy Pentia Consulting vám údajně budou nabízet drahé a nevýhodné finanční produkty a pojistky. Pentia consulting je podle vlastních slov společností naprosto nezávislou na bankách nebo pojišťovnách, funguje ale na podobných principech jako tyto společnosti.

Firma Pentia Consulting nabízí dlouhodobou spolupráci s klientem, jemuž systematicky radí ohledně financí a buduje jeho kapitál. Za všech okolností prý chrání své klienty a přináší řešení pro každého jednotlivce. Nabízí skvělý klientský servis.

Ve firmě Pentia Consulting můžete i pracovat, zajistí vám kvalitní a bezplatné vzdělávání, orientaci na finančním a bankovním trhu a také velmi zajímavé finanční zabezpečení. Když se k tomu přidá bezplatné užívání firemní kanceláře a ještě možný kariérní růst, tak se určitě ozvěte s životopisem nebo motivačním listem, možná si firma Pentia Consulting vybere právě vás.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks