Online půjčky do výplaty do 3000

Půjčky do výplaty 3000Potřebujete si rychle půjčit peníze a nevyhovuje vám žádná z bankovních půjček? Nepatříte mezi jediné klienty, kteří mají zájem o menší krátkodobé půjčky.

Plno lidí totiž hledá půjčky, které jim zajistí 1000, 2000 nebo 3000 krátkodobě, pouze do výplaty.

Naštěstí pro vás je několik možností, jak si můžete o takovou půjčku snadno a rychle zažádat a to dokonce prostřednictvím SMS zprávy. Podívejme se na krátký přehled několika vybraných společností, které vám půjčí do výplaty sumu do 3000 Kč.

Ferratum půjčky do 3000 Kč

Jednou z nejčastěji využívaných nebankovních společností, u které si můžete zažádat o půjčku až do výše 10 000 Kč je firma Ferratum. Ta má v nabídce pouze jeden typ úvěru a to krátkodobou SMS půjčku. Pokud jste si zde peníze ještě nepůjčovali, půjčí vám maximální částku do 3000 Kč.

První půjčka je u nich zaslána poštovní složenkou. Je to z důvodu ověření adresy a jména klienty. Jakmile tuto první půjčku splatíte, umožní vám půjčit si vyšší částku.

U Ferratum neplatíte žádné poplatky, všechny výdaje za půjčku zaplatíte až při splacení pohledávky. To je po ukončení doby splatnosti, která je u Ferratum trojí a to:

  • 15 dní
  • 21 dní
  • 30 dní

Poplatek za půjčku se odvíjí od doby splatnosti. V případě, že si půjčíte 3000 Kč na 15 dnů, je poplatek 600 Kč (neplatí při první půjčce, kde poplatek není).

Crediton půjčka do 3 500 Kč

Další nebankovní společností, která půjčuje peníze rychle do výplaty je Crediton. Tato společnost na rozdíl od Ferratum půjčuje peníze pouze převodem na účet.

K získání jejich půjčky potřebujete pouze účet v bance a případně mobil. Po registraci je totiž nutné poslat symbolický poplatek 1 Kč pro ověření vlastnictví vašeho bankovního konta.

Stejně jako u Ferratum pak platíte poplatek na konci doby splatnosti a zde tvoří poplatek 509 Kč.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks