Nová sms půjčka hned

Chcete si půjčit peníze a nechcete kvůli tomu strávit několik dlouhých odpolední v bance? Není nic snazšího než se obrátit na firmy v nebankovním sektoru, poskytující nejrůznější krátkodobé i dlouhodobé půjčky.

Ideální je pro vás půjčka pomocí sms, nová sms půjčka je totiž k dispozici u mnoha firem zpravidla ihned a její vyřízení zabere maximálně hodinu vašeho času, takže pokud potřebujete peníze na splacení svých pohledávek, nový automobil nebo vybavení kuchyně prakticky ihned, neexistuje nic snazšího a lepšího než podobné půjčky od společností jako je Cetelem, Provident Financial, Ferratum nebo Crediton.

Nová SMS půjčkaK získání úvěru prakticky libovolné velikosti tak stačí jen mobilní telefon. Po obdržení sms ta která firma zváží, jestli vám půjčku poskytne, pokud ale nefigurujete v registru dlužníků nebo nedlužíte firmě peníze od minula, neměl by s tím být určitě vůbec žádný problém.

Po rozhodnutí firmy obdržíte neprodleně sms, v případě, že bude půjčka ve vašem případě schválena, můžete očekávat peníze na svém účtu už během třiceti minut, jak alespoň nabízí lotyšská společnost Crediton.

U společnosti GB Finance naopak můžete bez jakýchkoliv poplatků předem jednoduše zažádat o sms půjčku ve výši až pět tisíc korun během několika minut. Nová sms půjčka je tak k dispzici opravdu hned.

SMS půjčka od Crediton

Sms půjčka je jedním z nejoblíbenějších finančních produktů, které využívají lidé nejrůznějšího věku i sociální situace, mladí i staří. Finance díky sms půjčce dostanete ihned na váš bankovní účet. Aktuálně můžete u některých společností také využít podzimní akční nabídky, kdy třeba od společnosti Crediton získáte sms půjčku ve výši dvou tisíc korun pouze za poplatek 111 korun.

Výše půjčkyObdobí splatnostiPoplatekCelkem
500 Kč14 dní132 Kč632 Kč
1 000 Kč14 dní165 Kč1165 Kč
1 500 Kč14 dní217 Kč1717 Kč
2 000 Kč21 dní378 Kč2378 Kč
2 500 Kč21 dní487 Kč2978 Kč
3 500 Kč21 dní678 Kč4178 Kč

Nová sms půjčka hned je opravdu výhodná, u společnosti Viasms si můžete půjčit až dvanáct tisíc korun pomocí sms, vše bude vyřízeno během několika málo minut. Rychlost připsání finančních prostředků závisí jen a pouze na vaší bance.

Pokud to považujete za nutné, můžete zaměstnance společnosti Viasms kontaktovat nejen pomocí emailu a mobilního telefonu, nově je zde také možnost hovoru z očí do očí skrze světoznámý program Skype.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks