Nová půjčka před výplatou

Nestačíte s penězi, nemáte vzhledem ke svému poněkud nižšímu příjmu žádnou finanční rezervu v bance nebo v domácí kase? Stále ještě nepřišla výplata na váš bankovní účet a toto zpoždění vám způsobuje nedostatek financí?

Novou půjčku před výplatou můžete získat jak telefonicky tak prostřednictvím internetu, nově je zde také možnost získat půjčku dokonce i pomocí jediné sms zprávy.

Půjčka rychle prostřednictvím SMS

Stačí klasický online formulář o velikosti několika stránek a peníze můžete mít na vašem účtu za velmi krátkou dobu. Pokud bude banka pracovat rychle, snad i během několika minut, obvyklá maximální doba je pak 24 hodin.

Nebankovní společnosti mají jednu velkou výhodu. Než vám poskytnou finanční úvěr, nenahlížejí do registru dlužníků. Pokud máte tedy zápis u společnosti Solus nebo v centrálním registru dlužníků, můžete zažádat o půjčku i tak.

Při půjčce dva tisíce korun skrze společnost Viasms činí RPSN (tj. roční procentní sazba nákladů) 0%, což se už určitě vyplatí.

Nová půjčka před výplatou je vhodná pro každého, bez rozdílu věku, pohlaví nebo zaměstnání. Především jde o krátkodobé překlenutí finančních problémů, vhodné jsou zejména pro nezaměstnané lidi, ženy na mateřské dovolené nebo pro osoby, které nemohou sehnat adekvátního ručitele.

Nová půjčka před výplatouBankovní úvěr není v případě půjčky před výplatou zrovna tou nejlepší volbou, dlouhodobá nutnost splácet minimální měsíční úvěry nebo zdlouhavá byrokracie v bance asi nepřitáhne zdaleka nejvíc potenciálních zákazníků, že?

Pro příklad, společnost Viasms nabízí novou půjčku před výplatou tisíc korun – doba splatnosti této rychlé půjčky je 30 dní, ke splacení pak bude celková částka 1230 korun včetně úvěru.

Pokud si půjčíte dva tisíce korun, splatíte pak během třiceti dnů celkem 2400 korun a v případě půjčení si tří tisícovek zaplatíte za měsíc o šest set korun navíc. Úvěr tedy není zdaleka tak šílený, jak by se mohlo zdát, co říkáte?

Co takhle zkusit v tomto ohledu třeba lotyšskou společnost Crediton? Je to ještě snadnější než u Provident Financial a že tam je to snadné opravdu dost. Bez dokladu o příjmu si můžete půjčit až tři a půl tisíce korun, pokud budete dobře splácet, můžete se stát zákazníkem této společnosti i v budoucnu a tím pádem se navýší možná částka, kterou si můžete půjčit, až o několik tisíc korun.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks