Kouzelná půjčka recenze

Kouzelná půjčka recenzeKouzelná půjčka je tu pro vás, pokud nemáte před výplatou těch potřebných pár stovek na nákup a váš účet vám nedovolí jakýkoliv výběr nebo je dokonce v červených číslech.

U kouzelné půjčky nemusíte osobně podepisovat žádnou smlouvu a pozor – vaše první půjčka může být až do výše deseti tisíc korun. Obvykle nebankovní společnosti nabízejí maximálně dva tisíce korun u první půjčky, zde si můžete dovolit získat až pětkrát větší obnos.

Během jedné jediné hodiny víte, zda vám bude kouzelná půjčka k dispozici nebo zda bude zamítnuta. Není potřeba žádná směnka, váš podpis nebo jiný doklad. Kouzelná půjčka si jen ověří, zda nefigurujete v seznamu dlužníků a není proti vám vedeno exekuční řízení a je třeba i úspěšné ověření toho, že jste někde zaměstnáni a máte trvalý příjem. Žádné další doklady, jako je občanský průkaz či cestovní pas, opravdu nepotřebujete.

Na bankovním účtu můžete pak očekávat po kladném vyřízení žádosti finance během dvou hodin, celá transakce není spojená s žádným papírováním a více než 95 procent klientů kouzelné půjčky je považuje za zcela transparentní.

Na webových stránkách kouzelné půjčky kouzelnapujcka.cz si navíc můžete v přehledném systému prohlédnout, jaký bude váš úrok a poplatek za půjčku a kolik vlastně výsledně splatíte, pokud si půjčíte právě tolik peněz. Stálým klientům je navíc poskytována možnost půjčit si až padesát tisíc korun, to vše jednorázově.

Kouzelná půjčka navíc nabízí i soutěž, každý pětistý zákazník může vyhrát víkendový pobyt v jedné z evropských metropolí. Co když to budete právě vy?

Splácení úvěru

Pokud zašlete do střediska Kouzelné půjčky fakturu, kterou potřebujete zaplatit, tato společnost vám vyjde vstříc a vyřeší i tuto záležitost za vás. Kde jinde najdete tak skvělý komfort? Navíc je velmi příjemné i to, že neplatíte žádné poplatky předem.

Malý příklad. Půjčíte si pět tisíc korun. Za úrok a poplatek za zprostředkování půjčky zaplatíte celkem 890 korun navíc, datum splatnosti je nastaveno standardně za 14 kalendářních dnů.

Platební instrukce vám pak budou zaslány prostřednictvím sms zprávy a emailu, peníze pak můžete uhradit na účet v prakticky jakékoliv české bance, jako variabilní symbol ale musíte pro rozpoznání plateb uvést své rodné číslo. Pokud se rozhodnete splatit půjčku předem, nemusíte očekávat žádné sankce jako jinde!

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks