GE Money Bank půjčka

GE Money Bank patří mezi největší peněžní ústavy v naší České republice, přičemž pobočka této celosvětové skupiny byla u nás založena roku 1998.

Jedná se o banku univerzální, která se vyznačuje například hodně širokým pokrytím bankomatů a poboček po celé České republice. Banka se orientuje jak na malé a střední podniky, tak také samozřejmě na občany.

GE Money Bank vlastní v České republice také několik prvenství, kterými se může prezentovat.

Jedná se o banku, která v České republice jako první představila pár zásadních věcí. Jednalo se například o plnohodnotné elektronické výpisy z účtu, možnosti konsolidace půjček, možnost refinancování hypotéky.

Dále také například paušální běžné účty typů all inclusive jak pro firemní klientelu, tak také pro drobnou klientelu, plnohodnotnou chatovou komunikaci s klienty banky a tak dále. Pokud byste se chtěli podívat na další zajímavé údaje a informace o GE Money Bank, tak se můžete podívat na jejich oficiální internetové stránky.

Na stránkách naleznete také záložku půjčky, kde se dozvíte informace o všech typech a druzích půjček. Máte zde na výběr z klasické expres půjčky, konsolidace půjček a kontokorentu. Expres půjčka je vlastně klasickou půjčkou která se Vám je schopna přizpůsobit na míru. Pokud jde o finanční vymezení této půjčky, tak se pohybuje od třiceti tisíc do šesti set tisíc korun.

Můžete si samozřejmě také zvolit dobu splatnosti, která se pohybuje od dvaceti čtyř do devadesáti šesti měsíců. Dále zde máme tedy konsolidaci půjček, která se hodí například když musíte splácet více půjček a chcete ušetřit, přičemž tyto jiné půjčky mohou být i u jiných finančních institucí.

Nakonec jde zde výše avizovaný kontokorent, který se hodí například nečekané výdaje menších rázů. Kontokorent se pohybuje od pěti tisíc do sta tisíc korun a u studentů od dvou tisíc do deseti tisíc korun.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks