Ferratum půjčka prodloužení splátky

Nejprve si něco povíme o společnosti Ferratum. Jedná se o finskou společnost, která funguje na půjčkovém trhu od roku 2005, přičemž se za tuto dobu stala opravdu celosvětovou.

V současné době se nachází pobočky této společnosti již ve více než osmnácti zemích po celém světě. Jedná se například o Švédsko, samozřejmě Finsko, Dánsko, Slovensko, Francie, Spojené státy americké, Velká Británie a nebo právě Česká republika.

Společnost Ferratum se specializuje právě na poskytování krátkodobých půjček. Určitě se Vám někdy již stalo, že jste například jeden měsíc nevyšli úplně ideálně s výplatou a na konci měsíce Váš bankovní účet zel prázdnotou.

To se samozřejmě může stát, avšak horší je, když potřebujete ještě narychlo v daném měsíci zaplatit třeba nějakou fakturu nebo poplatek. Právě pro takové případy existují na trhu takzvané krátkodobé půjčky, přičemž nejčastější a nejznámější z nich je právě takzvaná finská půjčka.

Finskou půjčku jde vyřídit opravdu velice snadno. Můžete ji vyřídit jednoduše za pomocí online formuláře z pohodlí domova nebo prostřednictvím sms z Vašeho telefonu. Peníze tak můžete mít na Vašem účtu hned druhý den od objednání. Peníze Vám mohou být poslány také samozřejmě složenkou. Pokud jde o částky, které si můžete vypůjčit, tak to nejsou samozřejmě nijak velká čísla. Minimální částka je většinou jeden tisíc korun a maximální částka se pohybuje kolem deseti tisíc korun.

Můžete si také potom vybrat dobu splatnosti, přičemž máte na výběr ze tří intervalů. Jedná se o patnáct, dvacet jedna a nebo třicet dní. Pokud byste přece jenom nestíhali splácet v dané době splatnosti, tak si ji můžete celkově třikrát prodloužit, přičemž zaplatíte pouze drobný poplatek.

Jedná se o patnáct procent z půjčené částky. Půjčku si může sjednat opravdu každý, přičemž nepotřebujete žádného ručitele ani nemusíte ručit svým majetkem. 

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks