Expres půjčka

Expresní půjčky jsou ideálním způsobem, jak se v opravdu krátké době a velice rychle dostat k nějaké peněžní částce.

Expres půjček je samozřejmě veliké množství různých druhů, přičemž každá společnost, která je nabízí, má dané určité podmínky, výhody půjčky a tak podobně.

Pokud bychom se měli bavit obecně o výhodách expres půjček, tak můžeme uvést pár hlavních pilířů.

Jsou jimi například nepotřebnost zástavy nebo ručitele, bezúčelnost půjčky, což znamená, že nemusíte uvádět žádný důvod, proč si půjčku berete a tak podobně. Velice oblíbenou bankovní institucí, která má ve svém portfoliu služeb také poskytování těchto expres půjček, je například GE Money Bank.

Jestliže budete potřebovat na cokoliv peníze opravdu do několika minut na účtě, tak není nic jednoduššího, než si tuto půjčku sjednat. Je zde však několik podmínek, které musíte splnit, aby Vám byla tato půjčka poskytnuta. V prvé řadě musíte být samozřejmě fyzická osoba starší osmnácti let.

Dále také musíte mít trvalé bydliště v České republice, pokud jste občanem České republiky a nebo musíte mít povolení k pobytu na území České republiky, pokud nejste občanem České republiky. Dále také musíte mít bonitní, což znamená, že musíte mít nějaký trvalý příjem, přičemž byste se neměl nacházet v období výpovědní ani zkušební lhůty. Pokud jde o minimální měsíční příjem, tak ten by měl být minimálně pět tisíc korun. Pokud by se výše žádané částky vyšplhala nad tři sta tisíc korun, tak musíte mít k dispozici nějakého spolužadatele.

A jaké budete potřebovat k podpisu smlouvy dokumenty? Pokud jste občanem České republiky, tak se jedná v prvé řadě o občanský průkaz plus nějaké druhý doklad, jako třeba rodný list, cestovní pas nebo řidičský průkaz. Dále také telefonní kontakt na Vás a telefonní kontakt do zaměstnání, aby si mohli ověřit Vaši bonitu. 

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks