Blesková půjčka před výplatou

Blesková půjčka před výplatouVětšina z nás určitě tu situaci před výplatou, kdy není moc peněz nazbyt. Problém nastává v případě, když vás právě v tomto období potká nějaká nečekaná situace, která vyžaduje více výdajů, než se kterými jste počítali.

V takovém případě většinou nestačí ani rezervy, které jste si naplánovali a je pak potřeba žádat své blízké, zda by vám nepomohli a nějakou hotovost nepůjčili. Ne každý z nás však takové možnosti má a občas je prostě potřeba si půjčit peníze klasickou cestou, tedy formou úvěru.

Bohužel však bankovní instituce nemají vhodné úvěrové produkty, které byste mohli v takové situaci využít. Bankovní půjčky jsou většinou určeny pro dlouhodobé využití, čemuž odpovídá jak cílová částka, tak doba splatnosti.

Navíc u bankovních půjček musíte často dodávat mnoho dokladů a tak se celý proces získávání půjčky prodlouží, což je právě v situaci před výplatou na účet to, co nechcete.

Řešením pro vás proto budou spíše některé vybrané nebankovní společnosti, díky nimž můžete mít peníze na své účtě během několika hodin. Toto platí především u nebankovních společností, které poskytují bleskové a krátkodobé půjčky.

Blesková půjčka Crediton

Mezi jednu z firem, která vám půjčí peníze rychle a bez zbytečných požadavků je firma Crediton. Nabízí pouze jeden typ půjčky a to tzv. SMS půjčku.

Výše půjčkyObdobí splatnostiPoplatekCelkem
500 Kč14 dní132 Kč632 Kč
1 000 Kč14 dní165 Kč1165 Kč
1 500 Kč14 dní217 Kč1717 Kč
2 000 Kč21 dní378 Kč2378 Kč
2 500 Kč21 dní487 Kč2978 Kč
3 500 Kč21 dní678 Kč4178 Kč

Jedná se o úvěr, o který si můžete požádat jak prostřednictvím SMS zprávy tak rychlou žádostí přes internet. K tomu, abyste u Creditonu půjčku získali, vám stačí pouze občanka, mobil a bankovní účet.

Půjčka Crediton má totiž tyto vlastnosti, je:

  • Bez dokládání příjmů
  • Bez nahlížení do registrů
  • Bez doložení účelů
  • Bez nutnosti ručení

Sjednání jejich bleskové půjčky probíhá tak, že se zaregistrujete na jejich stránkách, případně pošlete registrační SMS zprávu. Pro ověření a dokončení registrace je potřeba, abyste ze svého bankovního účtu převedli částku 1 Kč na účet této firmy. Poté už stačí pouze počkat na schválení úvěru, což je velmi rychlé.

Poprvé si u Creditonu můžete půjčit částku do 3 500 Kč, jakmile ale splatíte první dluh a Crediton si tak ověří vaši platební morálku, umožní vám půjčit si o několik tisíc více.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks