Blesková malá půjčka

Potřebujete půjčit malý finanční obnos, třeba jen pár stovek, když máte těsně před výplatou a ani při nejlepší vůli nevyjdete v pořádku s penězi? Možná právě pro vás je tu blesková malá půjčka, kterou zajišťuje na území České republiky hned několik firem v mimobankovním sektoru.

Určitě nejde o podvod, firmy jako Ferratum, Provident Financial, Cetelem nebo třeba ViaSMS, kde prostřednictvím sms služby můžete dostat kýženou půjčku až do výše dvou tisíc korun během několika minut, pak už záleží jen na rychlosti zpracování dat v bance, kde máte svůj trvalý účet.

Tabulka splátek Ferratum

ČástkaSplatnostPoplatekCelkem
500 Kč15 dní100 Kč600 Kč
1 000 Kč15 dní250 Kč1200 Kč
2 000 Kč15 dní500 Kč2400 Kč
3 000 Kč15 dní600 Kč3600 Kč
4 000 Kč15 dní800 Kč4800 Kč
5 000 Kč21 dní1250 Kč6250 Kč

Ano, je to tak. Finská společnost Ferratum nabízí peníze do deseti minut, výše půjčky až do deseti tisíc korun a vše vyřešené naprosto diskrétní cestou a v pohodlí vašeho bytu či domu.

Jen pošlete sms nebo vyplníte online formulář a tato na českém trhu velmi stabilně fungující firma vše vyřeší za vás. V online dotazníku si zvolíte celkovou výši půjčky, konkrétní dobu její splatnosti a ihned si můžete prokalkulovat poplatek za vaši půjčku.

Jakékoliv myslitelné otázky vám zodpoví pracovníci zákaznického servisu. Ferratum je zavedenou finskou společností, které můžete důvěrovat, na českém trhu je totiž od roku 2005 a má pobočky v osmnácti světových zemích, za sebou nechala více než milion spokojených zákazníků.

Blesková malá půjčkaNutná není v případě bleskové malé půjčky ani osobní schůzka se zaměstnancem té které společnosti, těžkopádné sjednávání ručitele nebo dokazování příjmů.

Jedinou podmínkou je věk mezi 20 a 65 lety, stejně jako splacení případné předchozí půjčky u dané společnosti.

Společnost Ferratum stejně jako jiné společnosti využívá vaše osobní údaje pouze k identifikaci, neposílá je nikam na marketingové účely.

Zákaznický servis máte u společnosti Ferratum prakticky nepřetržitý, ve všední pracovní den si můžete zavolat mezi osmou a jednadvacátou hodinou, v sobotu je servis omezen osmihodinovou směnou mezi deseti hodinami dopoledne a osmnáctou hodin večer.

V případě, že dostanete sms potvrzení o půjčce, máte vyhráno. Brzy dostanete své finance, teď ještě dostát svým závazkům a vše včas splatit.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks