Acema credit recenze

Acema credit recenzeHledáte spolehlivou nebankovní organizaci, která vám za výhodných podmínek půjčí nemalé finanční prostředky?

Zkuste firmu Acema credit, která nedávno zvítězila v testu nebankovních společností, který zorganizovalo Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů s názvem Umbrella.

V soutěži pomohlo Acema creditu zvítězit nejen to, za jakých podmínek půjčky nabízí, ale i vstřícnost a otevřenost k zákazníkům, která je při přesvědčování neméně důležitá.

Půjčka na cokoliv, ať už jde o dárky k Vánocům, novou kuchyni či automobil nebo luxusní dovolenou. To vše vám poskytne společnost Acema credit, půjčit si můžete částku od sta tisíc korun až do výše neuvěřitelných pěti milionů.

  • Profesionální agent s vámi celou smlouvu projde a vysvětlí případné nejasnosti, neuvidíte žádné skryté poplatky, protože firma Acema credit je zcela transparentní. Nechce ani výpis z registru dlužníků a nechce ani potvrzení o stálém příjmu.
  • Papírování je sice nezbytné, ale na rozdíl od bankovní půjčky je omezené na minimum. Bez problémů ve smlouvě figuruje i možnost půjčku bez pokuty celou splatit naráz nebo si nechat snížit výši splátky, pokud nestíháte splácet v předem domluveném režimu, a to vše samozřejmě bez udání důvodu.

Acema credit zároveň nabízí splatnost až dvacet let, předběžné schválení půjčky můžete očekávat už během pár minut. Dejme tomu, že si půjčíte sto tisíc korun na 96 měsíčních splátek, při této modelové situaci musíte uzavřít povinné pojištění pro případ úmrtí a pojištění nemovitosti u libovolné banky.

Částka, kterou společnosti Acema credit během těch osmi let splatíte navíc, činí asi 87 tisíc korun. Acema credit nabízí také profesionální ocenění nemovitosti zcela zdarma, to už se jistě vyplatí, že?

Acema credit ale myslí i na podnikatele, můžete si totiž vzít i podnikatelský úvěr od tří set tisíc korun až do výše třiceti milionů korun. Samozřejmě bez dokládání účelovosti úvěru a bez dodání daňového přiznání, jde přece o nebankovní úvěr.

Historie vašeho podnikání společnost Acema credit nezajímá. Jako podnikatel navíc získáte hotovostní finanční zálohy okamžitě po podepsání podnikatelského úvěru, samozřejmostí je i možnost mimořádné splátky.

Designed for Penny Stocks in Collaboration with Corporate Office and Business Directory and College Textbooks